Jesteś tutaj: Start

AKTUALNY PROFIL SZKOLNY NA FACEBOOKU:

ADRES KANAŁU  NA YOUTUBE:

EKO SKO

TEST WIEDZY EKONOMICZNEJ

Najważniejsze informacje na temat Testu Wiedzy Ekonomicznej:

• Test powstał w ramach programu SKO PKO Banku Polskiego, ale mogą w nim uczestniczyć wszystkie zainteresowane osoby – zarówno dzieci (bez względu na posiadanie konta SKO), jak i dorośli.
  • Ma formułę online. Można go wygodnie rozwiązać na dowolnym urządzeniu elektronicznym z dostępem do internetu, np. na telefonie, tablecie czy laptopie.
  • Wystarczy odpowiedzieć poprawnie na 7 z 10 pytań, aby otrzymać elektroniczny dyplom potwierdzający wiedzę.
  • Można do niego przystąpić więcej niż 1 raz. Wystarczy się ponownie zalogować, a system wylosuje nową pulę pytań.
  • Test sprawdza, rozszerza i utrwala wiedzę z tematów, z którymi każdy z nas spotyka się w swoim codziennym życiu. Na uczestników czekają pytania dot. szeroko pojętych finansów, ekologii i cyberbezpieczeństwa.

Zachęcamy do rozwiązania Testu Wiedzy Ekonomicznej www.pkobp.pl/test-sko/

Kod: 0181

Powodzenia!

Matematyka z gwiazdami

Ecokonkurs

Plakat-wycieczka Szlakiem św. Jana Pawła II

KM
Certyfikat KM

SZKOŁA BEZ ZADAŃ DOMOWYCH

Już kolejny rok uczniowie naszej szkoły nie odrabiają obowiązkowych prac domowych, ponieważ nauczyciele ich nie zadają. Zyskują w ten sposób więcej czasu na powtórzenie omówionego na zajęciach szkolnych materiału, dodatkowy czas na odpoczynek, zabawę, albo naukę tego, co ich interesuje.

Ponadto wyjaśniamy, że jeżeli już ZADANIA DOMOWE, to:
  • Dla chętnych uczniów, dostosowane do możliwości danego ucznia, oceniane na bieżąco;
  • Nie rezygnujemy z prac długoterminowych, projektów, prezentacji, programów internetowych wspomagających naukę i utrwalanie słownictwa w językach obcych.

Szkoła bez zadań domowych

Miło nam pogratulować naszej absolwentce roku szkolnego 2018/2019 -  GABRIELI GRABARSKIEJ, która ukończyła z wyróżnieniem II Liceum Ogólnokształcącego w Legnicy.

Gratulacje!