KRAJOWA ODZNAKA JAKOŚCI ETWINNING OUR CULTURAL HERITAGE - NASZE DZIEDZICTWO KULTUROWE

18 października 2023

Krajowa Odznaka Jakości eTwinning dla Szkoły Podstawowej nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Legnicy

Międzynarodowy projekt eTwinning OUR CULTURAL HERITAGE - NASZE DZIEDZICTWO KULTUROWE, który został przeprowadzony na zajęciach dodatkowych pod przewodnictwem nauczycielki pani Joanny Materny otrzymał Krajową Odznakę Jakości w roku szkolnym 2023/2024.

Patrycja Gudzyk, Zuzia Duchewicz, Wiktoria Jazłowieckich, Emilia Bliga, Karina Żółkiewska, Janek Supernak, Jakub Kosiński oraz Vanessa Ciesielska realizowali zadania projektowe od września 2022 do czerwca 2023, współpracując z uczniami i nauczycielami z Turcji, Włoch i Grecji.

eTwinning to nazwa jednego z programów Unii Europejskiej, którego celem jest umożliwienie zdalnego – czyli po prostu internetowego – kontaktu między szkołami z wielu państw europejskich.

Uczniowie otrzymali dodatkowe oceny z przedmiotów, na których poruszana jest tematyka dziedzictwa kulturowego.