WIELKANOCNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI Z TPD

23 marca 2024

DZIĘKUJEMY, ŻE POMAGACIE NAM POMAGAĆ DZIECIOM. Pod takim hasłem rozpoczęła się Wielkanocna zbiórka żywności z TPD,

która została przeprowadzona w marketach sieci „Biedronka” w Legnicy w dniach 22 i 23 marca br. Nasza Szkoła zbierała produkty żywnościowe w sobotę 23 marca od godziny 10 do godziny 18 w „Biedronce”przy ul. Dworcowej. Nie mogło zabraknąć w zbiórce wolontariuszy Szkolnego Koła TPD, włączyli się także wolontariusze Szkolnego Koła Caritas oraz Szkolnej Kasy Oszczędności - SKO. Jako wolontariusze z SP 1 stanowilośmy jedność, a przyświecał nam jeden cel pomoc dzieciom. Staraliśmy się jak tylko potrafiliśmy najlepiej, by zachęcić klientów „Biedronki”robiących zakupy do podzielenia się z najmłodszymi, czyli dziećmi. Jesteśmy dumni, jako Nauczyciele i Uczniowie SP1, że mogliśmy włączyć się w tak szczytną akcję.